search Intranet

01.02.2021 - 11:15 aktualizacja 01.02.2021 - 11:21
Redakcja: Marzena Ponicka

Unikatowy kalendarz książkowy 2021 oraz poradniki dla wszystkich pracowników

Co znajduje się w pakiecie dla pracownika?

• uniwersytecki kalendarz książkowy na rok 2021 zaprojektowany po raz pierwszy dla wszystkich pracowników UŚ z ilustracjami dr hab. Krzysztofa Marka Bąka, prof. UŚ;
  • publikacja Procedury postępowania w trudnych relacjach ze studentem. Zasady postępowania i scenariusze rozmów, Katowice 2020;
  • publikacja Kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi – Poradnik dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Katowice 2020.

W jaki sposób otrzymają Państwo pakiety?

Dystrybucja pakietów rozpocznie się 28 stycznia. Nakład każdego z elementów jest na tyle duży, aby otrzymali je wszyscy pracownicy uczelni, niezależnie od jednostki i grupy pracowniczej.

Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi, którzy co do zasady funkcjonują obecnie w murach uczelni, otrzymają pakiet za pośrednictwem kierowników swoich jednostek.

Nauczyciele akademiccy proszeni są o wybranie najkorzystniejszej formy dostarczenia materiałów. Możliwy będzie odbiór w wybranym miejscu lub otrzymanie materiałów pocztą na wskazany adres. W celu zaplanowania dystrybucji prosimy, aby każdy pracownik wypełnił formularznajpóźniej do 5 lutego.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu (promocja@us.edu.pl).