Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

pracownik

Kursy języka polskiego w II letnim semestrze roku akademickiego 2020/2021

25.02.2021 - 14:50 aktualizacja 25.02.2021 - 15:10
Redakcja: Marzena Ponicka

Szkoła Języka i Kultury Polskiej UŚ zaprasza obcokrajowców – pracowników i studentów Uniwersytetu Śląskiego – na bezpłatne kursy języka polskiego w II letnim semestrze roku akademickiego 2020/2021. Zajęcia w trybie online zaczynają się 22 lutego. Odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki) w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Prowadzone są w małych grupach na wszystkich poziomach zaawansowania przez doświadczonych lektorów.

Zapraszamy początkujących, którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem polskim, osoby kontynuujące naukę i zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swój język. Nawet osoby dobrze mówiące po polsku mogą wszak mieć problemy z napisaniem pracy licencjackiej lub magisterskiej w naszym języku.

Oferujemy profesjonalizm, jasne objaśnienie zawiłości języka, ciekawe ćwiczenia i prześwietną atmosferę międzynarodowych spotkań. Na uczących się czeka wiedza, ale też atrakcyjne wielokulturowe środowisko chętne do zawierania znajomości i przyjaźni.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły Języka i Kultury Polskiej UŚ: szkola@us.edu.pl.

return to top