search Intranet

Redakcja: Marzena Ponicka

data rekrutacji
  • 2024 r.
Forma szkolenia w zależności od prowadzonych studiów
Propozycje studiów podyplomowych
  1. Odnawialne Źródła Energii (NOWOŚĆ)
  2. Lider – Kreowanie Przywództwa i Rozwoju Zawodowego
  3. Zarządzanie Marką – Zarządzanie Marką Pracodawcy – Zarządzanie Marką Osobistą
  4. Prawo Gospodarcze i Handlowe
  5. Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa dla Nauczycieli (Kwalifikacyjne)
  6. Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa
  7. Pedagogika Specjalna w Zakresie Edukacji Włączającej (Kwalifikacyjne)
Uczestnicy szkolenia kadra Uniwersytetu Śląskiego
Kategoria tematyczna szkolenia UŚ
img
W ramach funkcjonowania Centrum Studiów Podyplomowych a także działalności edukacyjnej w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach została przygotowana oferta studiów podyplomowych skierowana do pracowników sektora publicznego oraz nauczycieli.

Oferta daje możliwość poszerzenia specjalistycznej wiedzy, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także zdobycia nowych umiejętności.

Korzyści z uczestnictwa:

• Ekspercka kadra naukowa: studia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, naukowców i praktyków, co gwarantuje najwyższą jakość nauczania.
  • Połączenie teorii z praktyką: studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim to nie tylko teoria. Zajęcia z ekspertami i praktykami specjalizującymi się w danej dziedzinie umożliwiają praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.
  • Rozwój osobisty i profesjonalizacja kariery: decydując się na studia podyplomowe, inwestujesz w siebie i swoją przyszłość zawodową. Poszerzaj własne horyzonty i zdobywaj nowe umiejętności.

Kontakt:

Centrum Studiów Podyplomowych