Głosowanie na „Absolwenta z Pasją” 2017

13.11.2017 - 18:13 aktualizacja 13.11.2017 - 18:13
Redakcja: admin

Na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” trwa głosowanie na „Absolwenta z Pasją” 2017 roku. Plebiscyt ma na celu promocję osiągnięć i niezwykłych pasji absolwentów Uniwersytetu Śląskiego wszystkich roczników. Tytuł jest wyróżnieniem przyznawanym osobom aktywnym społecznie, osiągającym sukcesy w działalności naukowej, kulturalnej lub w sporcie i z pełnym zaangażowaniem oddającym się swoim zainteresowaniom.

Głosowanie zakończy się 19 listopada 2017 roku, a wręczenie nagród odbędzie się następnego dnia podczas uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom roku akademickiego 2016/2017.

W tegorocznej edycji plebiscytu o tytuł „Absolwenta z Pasją” ubiegają się: Ewelina Bachul, Marta Barcik, Agnieszka Chudzik, Mirosław Cichy, Łukasz Drążek, Martyna Gwóźdź, Sławomir Kaczor, Martyna Kawka, Agata Kołodziejczyk, Monika Kosińska, Marcelina Kruż, Michał Kurka, Aleksandra Kwiatkowska, Monika Maciaszek, Alicja Mainusch, Aneta Mlaś, Anna Retoruk-Sowa, Jakub Saniternik, Michał Simiński, Agata Stronciwilk, Łukasz Tudzierz, Rafał Warchulski, Dorian Zakrzewski, Marta Zdanowska, Krzysztof Zebrucki oraz Jakub Żemła.

Nagrodę główną w plebiscycie ufundowała firma Future Processing. Nagrody przekaże również Tauron Polska Energia, Muzeum Powstań Śląskich, Muzeum Historii Katowic i Opel Mucha sp.j.

Szczegółowych informacji na temat plebiscytu udziela Dział Promocji Uniwersytetu Śląskiego (tel. 32 359 13 21, e-mail: absolwent@us.edu.pl).

Głosować można na stronie: katowice.wyborcza.pl.