Trwają zapisy na Intensywne Warsztaty Maturalne 2017/2018

22.09.2017 - 15:33 aktualizacja 22.09.2017 - 15:33
Redakcja: admin

Uniwersytet Śląski Maturzystów organizuje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Intensywne Warsztaty Maturalne pomagające przygotować się do egzaminu maturalnego z ośmiu wybranych przedmiotów: języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii, chemii, fizyki i geografii na poziomie rozszerzonym. Zajęcia, które poprowadzą trenerzy i wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego specjalizujący się w przygotowywaniu do egzaminu maturalnego zgodnie z wymaganiami CKE i MEN oraz wykorzystujący nowoczesne metody dydaktyczne, potrwają sześć miesięcy (60 godzin warsztatów) i odbywać się będą w małych (maksymalnie dziesięcioosobowych) grupach. Początek kursów zaplanowano na listopad 2017 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.maturzysta.us.edu.pl.