Digital Dragons 2017

04.05.2017 - 16:31 aktualizacja 04.05.2017 - 16:31
Redakcja: admin

Digital Dragons to największa konferencja biznesowa dla branży gier w Europie środkowo-wschodniej, która organizowana jest przez Krakowski Park Technologiczny od 2012 roku. Misją Digital Dragons jest szeroka promocja polskiego sektora gier, jednego z najbardziej intensywnie rozwijających się sektorów branży cyfrowej rozrywki. Głównym celem jest stworzenie platformy współpracy dla Business to Business (B2B) oraz Business do Academia (B2A) w branży. Dzięki obecności ogromnej liczby wydawców, producentów, funduszy venture capital, a także przedstawicieli mediów udział w konferencji staje się doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, rekrutacji pracowników oraz promocji swoich produktów.

Uczestnicy tegorocznej edycji Digital Dragons, która odbywać się będzie od 22 do 23 maja 2017 roku w ICE Kraków Congress Centre, będą ponadto mieli okazję posłuchać między innymi Brendy Romero, Sama Lake’a z Remedy, Scotta Humpriesa z Amber Studio i Adama Bormanna z Hangar 13.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Krakowskiego Parku Technologicznego.