Rusza Akademia Start & Up

23.09.2016 - 13:13 aktualizacja 23.09.2016 - 13:13
Redakcja: admin

Akademia Start & Up to unikatowy w Polsce projekt edukacyjny skierowany do mikro-, małych oraz średnich przedsiębiorstw, zainicjowany przez Uniwersytet Śląski, Independent Economic Experts’ Intitute oraz APAX Consulting Group.

Nabór do Akademii trwa. Program skierowany jest do osób, które mają pomysł na biznes i chcą go zrealizować otwierając swoją firmę oraz do przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 5 lat. W rocznym programie Akademii przewidziane są wykłady z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, efektywnego wykorzystania zasobów finansowych oraz skutecznego inwestowania, a także umiejętności w kierowaniu wszystkimi obszarami zarządzania mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwem. Wykłady prowadzone będą przez ekspertów zarządzania oraz specjalistów z instytucji wspierających działalność biznesową.

Inauguracja odbędzie się 7 października  2016 r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Szczegółowe informacje dostępne będą są na stronie: www.ieei.eu/akademia-start-n-up.

Regulamin Akademii Start & Up (dokument pdf)