Finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie „Discover Canada 2016”

20.05.2016 - 13:05 aktualizacja 20.05.2016 - 13:05
Redakcja: admin

Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz I Liceum Ogólnokształcące w ZSO w Żorach organizują finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kanadzie „Discover Canada 2016”. Część konkursowa składająca się z dwóch etapów: odpowiedzi na pytania komisji konkursowej oraz prezentacji multimedialnej odbędzie się 2 czerwca 2016 roku w Muzeum Miejskim w Żorach.

Wręczenie nagród oraz galę finałową zaplanowano na piątek 3 czerwca 2016 roku o godz. 10.00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach. W uroczystości weźmie udział prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. prof. UŚ Mirosław Nakonieczny.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.mt-oka.pl.