Spotkanie z przedstawicielami firmy HireRight na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu

21.04.2016 - 16:46 aktualizacja 21.04.2016 - 16:46
Redakcja: admin

25 kwietnia 2016 r. w godz. od 9.00 do 15,00 w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy HireRight, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej na temat sposobu podjęcia pracy w firmie, wymagań i oczekiwań oraz tego, co oferuje swoim pracownikom. Ponadto będzie można uzyskać informację na temat swoich profili w mediach społecznościowych.

HireRight jest częścią Corporate Risk Holdings, globalnej firmy specjalizującej się w ocenie i zarządzaniu ryzykiem. Firma z powodzeniem działa w obszarach analizy danych pracowniczych, odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych dowodów przestępstw. HireRight to część korporacji działająca w obszarze pre-employment screening. Jest to największa tego typu firma w Europie, dostarczająca usługi na wszystkich kontynentach oraz zatrudniająca osoby mówiące w ponad 20 językach. W Polsce firma działa od września 2003 roku. Biuro w Katowicach zatrudnia obecnie ponad 250 osób.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu. Wstęp jest wolny.