Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

search Intranet
pracownik
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

14.02.2020 - 13:10 aktualizacja 14.02.2020 - 13:37
Redakcja: Marzena Ponicka

Serdecznie zapraszamy na „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej” w Katowicach, który odbędzie się 3 marca 2020 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Główną rolą NAWA jest wspieranie wymiany akademickiej i współpracy międzynarodowej dla wzmocnienia potencjału polskiej nauki i szkolnictwa wyższego. Agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie długofalowej polityki na rzecz wsparcia mobilności akademickiej oraz projakościowego umiędzynarodowienia oferty polskich uczelni m.in. przez realizację programów adresowanych do studentów i kadry naukowej, zarówno z Polski jak i z zagranicy.

 

Celem spotkania jest  zaprezentowanie oferty programowej NAWA, w tym w szczególności:

Polskie Powroty; Program im. Ulama; Program im. Bekkera; Program im. Walczaka; Współpraca i wymiana międzynarodowa; Program PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej; Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe; Welcome to Poland; STER – Umiędzynarodowienie szkół doktorskich; KATAMARAN – Realizacja wspólnych studiów II stopni;  Promocja Zagraniczna; Targi międzynarodowe, Kampania Ready, Study, Go! Poland, szkolenia.

Szczegółowy program spotkania 

 

Wszystkich zainteresowanych ofertą NAWA serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu.

Udział w spotkaniu jest możliwy tylko dla zarejestrowanych uczestników, a liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące sali, zostaną przesłane do zarejestrowanych osób po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

 

Prosimy o dokonanie rejestracji pod adresem:

https://formularze.us.edu.pl/site/index/330

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Ewaluacji i Obsługi Instytutów Wydziału Nauk Społecznych pod nr tel. 32 359 18 16 lub adresem e-mail: natalia.galica@us.edu.pl

return to top