Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

pracownik

Zaproszenia do udziału w programie stypendialnym TECNIOSPRING INDUSTRY

10.08.2020 - 13:51 aktualizacja 10.08.2020 - 14:17
Redakcja: Marzena Ponicka

„Tecniospring Industry to program współfinansowany przez Unię Europejską, który oferuje zatrudnienie doświadczonym naukowcom, zainteresowanym prowadzeniem prac badawczych nad jednym z projektów oferowanych przez katalońskie firmy i instytucje publiczne.

Dzięki programowi Tecniospring Industry, naukowcy z całego świata mają możliwość pracy w wybranej firmie katalońskiej przez okres 2 lat (Incoming fellowship), lub w wybranych przez siebie centrach badawczych lub działach B+R prywatnych firm na całym świecie w ciągu pierwszego roku trwania programu, a w drugim roku w firmach lub centrach technologicznych w regionie Katalonii (Outgoing + Return fellowship).

Nabór do programu Tecniospring Industry trwa od września do listopada 2020.

Więcej informacji na temat programu Tecniospring znajduje się na stronie: http://catalonia.com/innovate-in-catalonia/tecniospringplus/ . W zakładce Vacancies pojawiają się oferty aktualnych projektów, do których trwa nabór. Istnieje także możliwość przedstawienia własnego projektu pod warunkiem znalezienia centrum B+R lub firm zainteresowanych jego realizacją.

Prezentacja graficzna

return to top