search Intranet
pracownik

TESTPORTAL – aplikacja do tworzenia testów online

19.01.2021 - 10:16 aktualizacja 19.01.2021 - 10:34
Redakcja: Marzena Ponicka
Tagi: online, Testportal

Dla nauczycieli akademickich zostało zakupionych 300 licencji na korzystanie z platformy testportal.pl. Narzędzie to służy do przeprowadzania testów online i może być zintegrowane ze środowiskiem Office 365 (MS Teams). Licencje przyznawane będą po zgłoszeniu poprzez następujący formularz, zgodnie z kolejnością wniosków, aż do wyczerpania limitu licencji.

Uwaga!

Podczas rejestracji należy podać adres e-mail w domenie uniwersyteckiej.

Testportal spełnia warunki RODO i jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu administratora – Uniwersytetu Śląskiego. Licencja może być wykorzystana przez nauczycieli akademickich jedynie w ramach swoich obowiązków zawodowych w celu przeprowadzenia testów dla studentów Uniwersytetu Śląskiego. Informacji o narzędziu udziela Centrum Kształcenia na Odległość: cko@us.edu.pl.