search Intranet
pracownik

Przygoda z aktorstwem. Pracowniku odkryj swój talent!

29.03.2021 - 14:22 aktualizacja 30.08.2021 - 13:00
Redakcja: Marzena Ponicka
W związku z realizacją projektu pt.: „Opracowanie autorskiego programu
ON-BOARDINGPro wspierającego proaktywność pracownika w procesie adaptacji do miejsca pracy w formie e-szkolenia” współfinansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Program Tango IV, zespół projektowy planuje realizację 5 filmików instruktażowych.

Poszukujemy osób chętnych do udziału  w nagraniu. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana występem przed kamerą, chcesz przeżyć ciekawą przygodę i sprawdzić się w roli aktora, ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy odtwórców następujących postaci (pracownicy firmy):

• Kobieta 30-37 lat, sympatyczna, uśmiechnięta
  • Kobieta 30-35 lat, otwarta na zmiany i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych, uśmiechnięta
  • Mężczyzna 25-30 lat, może być świeżo zatrudnionym pracownikiem
  • Mężczyzna 35-40 lat, kierownik działu/firmy, charyzmatyczny, zdecydowany

Wymóg konieczny: osoby bez tatuaży i piercingu w widocznych miejscach.

Gwarantujemy zdobycie ciekawego doświadczenia medialnego. Udział w nagraniu non profit.

Termin realizacji zdjęć: 23.08-03.09.2021 (1 dzień nagraniowy)

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: katarzyna.slebarska@us.edu.pl dołączając 3 aktualne zdjęcia (sylwetka, portret, twarz) oraz potwierdzenie dyspozycyjność we wskazanym terminie. Na zgłoszenia czekamy do 13.08.2021. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy.