search Intranet
pracownik

Rekrutacja do drugiej edycji programu mentorskiego w ramach projektu DUO

08.11.2021 - 13:12 aktualizacja 08.11.2021 - 13:44
Redakcja: Marzena Ponicka
Tagi: program mentorski, projekt DUO
Uruchomiono rekrutację do drugiej edycji programu mentorskiego w ramach projektu DUO. Mentorzy studentów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi to nasi pracownicy, którzy w ramach dodatkowego czasu wspierają studentów, równocześnie uczestnicząc w szkoleniach, superwizjach i konsultacjach;  wzmacniając tym samym swoją wiedzę i kompetencje. Mentorzy za godziny wypracowane ze studentami otrzymują dodatek do wynagrodzenia. Pierwsza – zakończona już edycja programu została bardzo pozytywnie odebrana przez uczestników programu. Szczegółowe informacje o mentoringu znajdą Państwo na stronie projektu DUO, na Państwa zgłoszenia mailowe czekamy do 31.11.2021 roku.

Zapraszamy serdecznie do przesyłania zgłoszeń do programu mentorskiego realizowanego w ramach projektu DUO. Program jest drugą edycją działań skierowanych do pracowników dydaktycznych i naukowo – dydaktycznych. Jego istotę stanowi wsparcie studentów ze specjalnymi potrzebami w rozwoju naukowym. Uczestnicy programu mają tez możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i konsultacjach podnoszących kompetencje przydatne w pracy ze studentami.

Wstępne zgłoszenia należy przesłać do 31.11.2021r., drogą mailową na adres malgorzata.balewska@us.edu.pl
Szczegółowe informacje o programie znajdują się tutaj.