Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

search Intranet
pracownik
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Komunikat | Wybory do Rady Doskonałości Naukowej – przedłużenie terminu

15.09.2023 - 10:51 aktualizacja 15.09.2023 - 10:51
Redakcja: AJS

Komisja Wyborcza Rady Doskonałości Naukowej wydłużyła termin, w którym osoby uprawnione do głosowania w wyborach do RDN mogą dokonać aktualizacji i weryfikacji swoich danych. W terminie tym możliwe jest również dopisanie do listy wyborców.

Dodatkowa możliwość weryfikacji swoich danych, zgłoszenia wniosku o aktualizację danych lub dopisanie do listy wyborców jest dostępna od 11 do 21 września 2023 roku. Przedmiotowa weryfikacja i aktualizacja odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach, w systemie wyborczym dostępnym pod adresem: radon.nauka.gov.pl/pl/wybory_rdn23.

Indywidualny dostęp do kart wyborczych zostanie przekazany pocztą elektroniczną osobom, dla których w systemie będą widniały takie dane, jak:

  • reprezentowana dziedzina i dyscyplina oraz
  • aktualny adres e-mail.

Należy pamiętać o konieczności zweryfikowania, czy adres e-mail znajduje się w systemie wyborczym, a w przypadku jego braku należy dokonać aktualizacji danych w tym zakresie.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów do Rady Doskonałości Naukowej dostępne są na stronie internetowej: www.rdn.gov.pl/wybory-do-rdn.

notes i pióro
return to top