search Intranet
pracownik

Komunikat dla emerytów i rencistów | świadczenie wczasowo-wypoczynkowe w 2023 roku.

18.09.2023 - 12:10 aktualizacja 18.09.2023 - 14:29
Redakcja: Marzena Ponicka
Dział Spraw Osobowych i Socjalnych rozpoczął przyjmowanie wniosków byłych pracowników: emerytów i  rencistów o świadczenie wczasowo-wypoczynkowe, tzw. „wczasy pod gruszą”. Wnioski będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 października 2023 roku.

• Warunkiem otrzymania dofinansowania do wypoczynku letniego jest złożenie odpowiedniego wniosku, zamieszczonego na stronie internetowej:

www.us.edu.pl → Pracownik → Sprawy socjalne → Świadczenia socjalne dla emerytów i rencistów

oraz dostępnego do pobrania w biurze Zespołu ds. Socjalnych (rektorat, ul. Bankowa 12, Katowice, pok. 0.21).

• Wnioski można przekazywać za pośrednictwem:
    poczty wewnętrznej UŚ:
    przez skrzynkę podawczą Kancelarii Ogólnouczelnianej znajdującej się w budynku Rektoratu UŚ (przed pok. nr 0.38, przy ul. Bankowej 12 w Katowicach),
    przesyłek pocztowych – kierowanych na adres: Uniwersytet Śląski, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, DSOS, pok. 0.21
    – lub osobiście, w budynku rektoratu UŚ, w pok. nr 0.21.