search Intranet
pracownik

Zaproszenie do udziału w badaniu relacji między postawami wobec pracy a zdrowiem i funkcjonowaniem | projekt NCN

23.10.2023 - 08:55 aktualizacja 24.10.2023 - 12:53
Redakcja: Marzena Ponicka
Konsorcjum Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w badaniu realizowanym w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki. Celem badania jest sprawdzenie relacji między postawami wobec wykonywanej pracy a zdrowiem i funkcjonowaniem. Badanie składa się z 4 pomiarów wykonywanych co 3 miesiące za pomocą ankiety. Pierwszy pomiar potrwa około 13-18 minut; kolejne pomiary będą krótsze. Odpowiedzi badanych są anonimowe.

Osoby, które będą uczestniczyły we wszystkich pomiarach, wezmą udział w losowaniu 50 kart podarunkowych do Allegro o wartości 200 zł każda oraz otrzymają informację zwrotną o swoich wynikach z ostatniego pomiaru i opracowane przez zespół materiały dotyczące stresu w pracy i radzenia sobie z nim.

img

Badanie realizowane jest w ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (nr grantu: 2020/39/D/HS6/00198). Badanie uzyskało pozytywną opinię Komisji Etyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (nr KEUS398/05.2023).