search Intranet
pracownik

Zaproszenie do programu szczepień przeciwko grypie dla pracowników UŚ

27.11.2023 - 14:00 aktualizacja 05.12.2023 - 11:15
Redakcja: Marzena Ponicka
Uniwersytet Śląski we współpracy z przychodnią akademicką CenterMED zaprasza na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Oferta skierowana jest do pracowników naszej Uczelni.

Osoby zainteresowane mogą dokonać zgłoszenia rejestrując się przez uniwersytecki formularz w Systemie Rejestracji.

Typ szczepionki

• szczepionka przeciwko grypie – Vaxigrip Tetra

Uczestnicy

Oferta jest skierowana do osób powyżej 18 roku życia, będących pracownikami Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Realizator

Badania realizowane są przez przychodnię CenterMED, z którą Uniwersytet Śląski współpracuje w ramach wykonywania badań profilaktycznych i okresowych pracowników, studentów i doktorantów.

Miejsce i termin wykonywania badań

Punkt medyczny zorganizowany będzie przy ul. Bankowej 14 w Katowicach w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.

Termin i miejsce szczepień na terenie Uniwersytetu Śląskiego będą podawane osobom, które zarejestrują się przez formularz SRW.

Rejestracja

Osoby zainteresowane udziałem w programie szczepień przeciwko grypie mogą zarejestrować się przez formularz w uniwersyteckim systemie SRW.

Link do formularza: formularze.us.edu.pl/bm/575/4496

Administratorem danych uzupełnianych w formularzu jest Uniwersytet Śląski. Dane posłużą jedynie do określenia liczby chętnych uczestników z UŚ i nie będą przekazywane podmiotom zewnętrznym.

Przychodnia CenterMED:

Uniwersytet Śląski: