search Intranet

Informacje | Tour de Pologne 2024

03.07.2024 - 08:43 aktualizacja 19.08.2024 - 12:25
Redakcja: OO

W piątek 16 sierpnia 2024 roku Katowice będą gospodarzem kolejnej edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Start i meta tegorocznego etapu będą zlokalizowane w pobliżu kampusu Uniwersytetu Śląskiego, w Strefie Kultury oraz w okolicach Spodka. W związku z tym mogą wystąpić tymczasowe utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu w dużej części miasta.

Informacje istotne dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego:

• Pracownicy mają możliwość nieświadczenia pracy tego dnia. Mogą skorzystać z urlopu lub umówić się na odpracowanie tego dnia w terminie uzgodnionym z bezpośrednim przełożonym, jednak nie później niż w obowiązującym okresie rozliczeniowym.
  • W przypadku konieczności świadczenia pracy w tym dniu istnieje możliwość pracy zdalnej.
Szczegółowe informacje na temat wyścigu dostępne są na stronie Tour de Pologne: Tour de Pologne – Etap 5.

kolarze

Fot. Florian Schmetz | Unsplash

On the 16th of August the annual Tour de Pologne will pass through Katowice. The bikers will go through Katowice twice that day and the movement in the city centre will be very limited on that day. Of course it will be possible to move through the city, but it may be more complicated depending on the place you need to get to, especially by car.

Information about the race is available on the website Tour de Pologne:

kolarze

Fot. Florian Schmetz | Unsplash