Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

pracownik

Kontakt

DZIAŁ SPRAW OSOBOWYCH I SOCJALNYCH
Uniwersytet Śląski w Katowicach

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, pok. 0.21-0.28, 0.37
ul. Niemcewicza 4, 43-400 Cieszyn, pok. 11

e-mail: kadry@us.edu.pl

Dyrektor ds. personalnych Dyrektor ds. personalnych

dr Wioletta Szóstak
tel. 32 359 13 37
pok. 0.37a
e-mail: wioletta.szostak@us.edu.pl

Zastępca dyrektora ds. personalnych – koordynowanie Zespo(...) Zastępca dyrektora ds. personalnych – koordynowanie Zespołem ds. Obsługi Nauczycieli Akademickich

mgr Marzena Olszyczka
tel. 32 359 22 24
pok. 0.24a
e-mail: marzena.olszyczka@us.edu.pl

Zespół ds. Obsługi Nauczycieli Akademickich Zespół ds. Obsługi Nauczycieli Akademickich

Wydział Humanistyczny (Sosnowiec):
tel. 32 359 16 65 – mgr Kinga Arkuszewska, pok. 0.25, e-mail: kinga.arkuszewska@us.edu.pl

Wydział Humanistyczny (Katowice):
tel. 32 359 16 65 – lic. Anna Piwowarska, pok. 0.25, e-mail: anna.piwowarska@us.edu.pl

Wydział Nauk Przyrodniczych,
Wydział Teologiczny:
tel. 32 359 19 81 – Ewa Piotrowska-Ciborowska, pok. 0.24, e-mail: ewa.piotrowska@us.edu.pl

Wydział Nauk Społecznych oraz pracownicy byłego Instytutu Nauki o Materiałach:
tel. 32 359 22 25 – lic. Ewa Wilkus, pok. 0.23, e-mail: ewa.wilkus@us.edu.pl

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych:
tel. 32 359 20 33 – mgr Tomasz Suchacki, pok. 0.23, e-mail: tomasz.suchacki@us.edu.pl

Wydział Prawa i Administracji,
Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego oraz pozostałe jednostki niebędące wydziałami,
Centra Badawcze, Kolegia:
tel. 32 359 19 81 – lic.  Karolina Szulc, pok. 0.24, e-mail: karolina.szulc@us.edu.pl

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji:
tel. 33 854 64 30 – lic. Renata Wajsman,
(ul. Niemcewicza 4, 43-400 Cieszyn, bud. Collegium Technicum, pok. 11), e-mail: renata.wajsman@us.edu.pl

Cudzoziemcy ze wszystkich jednostek organizacyjnych:
tel. (0048) 32 359 16 65, (+48) 506 933 760 – mgr Krzysztof Przetacznik, pok. 0.25,
e-mail: krzysztof.przetacznik@us.edu.pl

Koordynator Zespołu ds. Obsługi Pracowników Niebędących(...) Koordynator Zespołu ds. Obsługi Pracowników Niebędących Nauczycielami Akademickimi

mgr Dominika Zygmańska
tel. 32 359 24 76
pok. 0.27
e-mail: dominika.zygmanska@us.edu.pl

Zespół ds. Obsługi Pracowników Niebędących Nauczyciela(...) Zespół ds. Obsługi Pracowników Niebędących Nauczycielami Akademickimi

pracownicy administracji ogólnouczelnianej:
tel. 32 359 16 60 – Elżbieta Hyrnik, pok. 0.26, e-mail: elzbieta.hyrnik@us.edu.pl

pracownicy administracyjni wydziałów i jednostek ogólnouczelnianych:
tel. 32 359 18 49 – mgr Agnieszka Wenda, pok. 0.28, e-mail: agnieszka.wenda@us.edu.pl

pracownicy biblioteczni zatrudnieni w Bibliotece Uniwersytetu Śląskiego:
tel. 32 359 16 80 – mgr Dominika Zygmańska, pok. 0.27, e-mail: dominika.zygmanska@us.edu.pl

pracownicy inżynieryjno-techniczni, badawczo-techniczni, informatycy:
tel. 32 359 16 60 – Danuta Szefer, pok. 0.26, e-mail: danuta.szefer@us.edu.pl

pracownicy działalności wydawniczej, pracownicy administracyjni DAG i CINiBA,
pracownicy obsługi, kierowcy:
tel. 32 359 18 49 – Katarzyna Krzyżanowska, pok. 0.28, e-mail: katarzyna.krzyzanowska@us.edu.pl

pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi (Cieszyn):
tel. 33 854 64 30 – lic. Renata Wajsman,
(ul. Niemcewicza 4, 43-400 Cieszyn, bud. Collegium Technicum, pok. 11), e-mail: renata.wajsman@us.edu.pl

Koordynator Zespołu ds. Socjalnych Koordynator Zespołu ds. Socjalnych

mgr Anna Kasprzyk
tel. 32 359 15 15
pok. 0.22
e-mail: anna.niziolek@us.edu.pl

Zespół ds. Socjalnych Zespół ds. Socjalnych

mgr Krystyna Wodyńska
e-mail: krystyna.wodynska@us.edu.pl

mgr Patrycja Błaut
e-mail: patrycja.blaut@us.edu.pl

tel. 32 359 15 15
pok. 0.22

Koordynator Biura ds. Personalnych Koordynator Biura ds. Personalnych

mgr Ewa Paździora-Palus
tel. 32 359 24 45
pok. 0.21
e-mail: ewa.pazdziora-palus@us.edu.pl

 

Biuro ds. Personalnych Biuro ds. Personalnych

mgr Barbara Mędoń
tel. 32 359 24 44
pok. 0.21
e-mail: barbara.gabrus@us.edu.pl

 

Koordynator Biura ds. Osobowych w Zakresie Projektów Koordynator Biura ds. Osobowych w Zakresie Projektów

mgr Kinga Serdyńska
tel. 32 359 16 80
pok. 0.37
e-mail: kinga.serdynska@us.edu.pl

Biuro ds. Osobowych w Zakresie Projektów Biuro ds. Osobowych w Zakresie Projektów

mgr Agnieszka Myszor
e-mail: agnieszka.myszor@us.edu.pl

inż. Agnieszka Tarnawska
e-mail: agnieszka.tarnawska@us.edu.pl

tel. 32 359 16 80
pok. 0.37

return to top