Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

pracownik

Kontakt na Wydziałach

Pierwszym kontaktem dla osób planujących wyjazd za granicę są osoby odpowiedzialne za obsługę mobilności międzynarodowych na wydziałach.

Poniżej przedstawiamy listę osób do kontaktu.

Wydział Humanistyczny Wydział Humanistyczny

Biuro Organizacyjne Wydziału w Sosnowcu

Agnieszka Binduchowska

ul. Grota Roweckiego 5, 41-200 Sosnowiec, pokój 1.8

32 364 08 28

agnieszka.binduchowska-lach@us.edu.pl

 

Biuro Organizacyjne Wydziału w Katowicach, Bankowa 11

Daria Wieczorek

ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój 20

32 359 16 53

daria.wieczorek@us.edu.pl 

 

Biuro Organizacyjne Wydziału w Katowicach, Plac Sejmu Śl. 1

Ewa Liszowska

Plac Sejmu Śl. 1, 40-007 Katowice, pokój 113

32 200 92 63; 32 200 92 67

ewa.liszowska@us.edu.pl

 

Anna Jaksa

Plac Sejmu Śl. 1, 40-007 Katowice, pokój 1B

32 200 92 09; 32 200 92 49

anna.jaksa@us.edu.pl

Wydział Nauk Przyrodniczych Wydział Nauk Przyrodniczych

Biuro ds. Infrastruktury Badawczo-Dydaktycznej

Grażyna Skawińska-Zydroń

ul. Jagiellońska 28, 40-032 Katowice, pokók C-247

32 200 95 59

grazyna.skawinska-zydron@us.edu.pl

 

Biuro ds. Infrastruktury Badawczo-Dydaktycznej

Marzena Ksiądz

ul.Jagiellońska 28, 40-032 Katowice, pokój A-29, parter

32 200 94 70

marzena.ksiadz@us.edu.pl

 

Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Marta Hosiawa-Barańska

ul.Jagiellońska 28, 40-032 Katowice, pokój A-320

32 200 93 79

marta.hosiawa-baranska@us.edu.pl

 

Biuro Organzacyjne Wydziału -Katowice

Maja Orzechowska

ul.Jagiellońska 28, 40-032 Katowice, pokój CS-53

32 200 93 51

maja.orzechowska@us.edu.pl

 

Biuro ds. Infrastruktury Badawczo-Dydaktycznej

Alina Chachulska-Żymełka

ul. Bankowa 9, 40-007 Katowice, pokój 9, parter

32 359 13 42

alina.chachulska-zymelka@us.edu.pl

 

Biuro Organizacyjne Wydziału-Sosnowiec

Zenona Rabęda

ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, pokój 117, piętro I

32 368 94 17

zenona.rabeda@us.edu.pl

 

Biuro Organizacyjne Wydziału-Sosnowiec

Katarzyna Wojdat

ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, pokój 117, piętro I

32 368 96 77

katarzyna.wojdat@us.edu.pl

 

Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutów Wydziału Nauk Przyrodniczych

Irmina Rabęda

ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, pokój 1406, piętro XIV

32 368 95 91

irmina.rabeda@us.edu.pl

 

Dziekanat

Patrycja Lubaszka

ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec, pokój 414

32 368 92 14

patrycja.lubaszka@us.edu.pl

Wydział Nauk Społecznych Wydział Nauk Społecznych

Dziekan/Prodziekani WNS, wymiana akademicka (studenci, nauczyciele), pracownicy dydaktyczni, administracja

Marta Turek

ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój 6, parter

32 359 11 12

marta.turek@us.edu.pl

 

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Medialnej

Krystyna Solak

ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój 311, piętro III

32 359 17 41

krystyna.solak@us.edu.pl

 

Instytut Nauk Politycznych

Kosa Magdalena

ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój 113, piętro I

32 359 21 31

magdalena.kosa@us.edu.pl

 

Instytut Pedagogiki

Magdalena Okularczyk

ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój 120, piętro I

32 359 97 09

magdalena.okularczyk@us.edu.pl

 

Instytut Pedagogiki – obsługa osób w Cieszynie

Katarzyna Salamon-Liboska

ul.Bielska 62, Cieszyn 43-400, pokój 106, piętro I

33  854 61 96

katarzyna.salamon@us.edu.pl

 

Instytut Psychologii

Agata Steczyńska

ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój 320, piętro III

32 359 97 39

agata.steczynska@us.edu.pl

 

Instytut Socjologii

Anna Starczyk

ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój 218, piętro II

32 359 18 89

anna.starczyk@us.edu.pl

 

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Instytut Chemii (Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutów)

Jadwiga Łyczek

ul. Szkolna 9, 40-007 Katowice, pokój 39, piętro I

32 359 15 45

jadwiga.lyczek@us.edu.pl

 

Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego, Inżynierii Materiałowej – w Chorzowie (Biuro Organizacyjne)

Małgorzata Orlińska

ul.75. Pułku Piechoty 1, 41-500 Chorzów, pokój 312b, piętro 3

32 349 38 82

malgorzata.orlinska@us.edu.pl

 

Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego, Inżynierii Materiałowej – w Chorzowie (Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutów)

Klaudia Duch

ul. 75.Pułku Piechoty 1A, 41-500 Chorzów, pokój P/0/20

32 349 76 02

klaudia.duch@us.edu.pl

 

Instytut Informatyki, Inżynierii Biomedycznej, Inżynierii Materiałowej – w Sosnowcu (Biuro Organizacyjne)

Magda Korbela

ul. Żytnia 12, 41-200 Sosnowiec, pokój 27

32 269 18 44

magda.korbela@us.edu.pl

 

Instytut Informatyki, Inżynierii Biomedycznej, Inżynierii Materiałowej – w Sosnowcu (Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutów)

Magdalena Gradzik

ul. Żytnia 12, 41-200 Sosnowiec, pokój 28

32 269 18 44

magdalena.gradzik@us.edu.pl

 

Instytut Matematyki (Biuro Ewaluacji i Obsługi Instytutów) – obsługa pracowników

Sabina Wolna

ul.Bankowa 14, 40-007 Katowice, pokój 532

32 359 16 70

sabina.wolna@us.edu.pl

 

Instytut Matematyki (Biuro Organizacyjne) – obsługa studentów i doktorantów

Jolanta Rorbek

ul.Bankowa 14, 40-007 Katowice, pokój 223

32 359 17 12

jolanta.rorbek@us.edu.pl

Wydział Prawa i Administracji Wydział Prawa i Administracji

Instytut Nauk Prawnych

  • Małgorzata Buchacz

ul. Bankowa 11 B, 40-007 Katowice, pokój 22, piętro II

32 359 12 57

malgorzata.buchacz@us.edu.pl

 

  • Barbara Lehmann

ul. Bankowa 11 B, 40-007 Katowice, pokój 33, parter

32 359 18 66

barbara.lehmann@us.edu.pl

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Instytut Pedagogiki, Instytut Nauk o Kulturze – obsługa osób w Cieszynie

  • Katarzyna Salamon-Liboska

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn , pokój 106, piętro I

33  854 61 96

katarzyna.salamon@us.edu.pl

Instytut Nauk o Sztuce – obsługa osób w Cieszynie

  • Agnieszka Rybczyńska

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn , pokój 122, piętro I

33 854 64 26

agnieszka.rybczynska@us.edu.pl

 

  • Halina Waniewska

ul. Bielska 62, 43-400 Cieszyn , pokók 122, piętro I

33  854 63 60

halina.waniewska@us.edu.pl

Wydział Teologiczny Wydział Teologiczny

Instytut Nauk Teologicznych

  • Anna Kłosek

ul. Jordana 18, 40-043 Katowice, pokój 001/1, parter

32 356 90 56

anna.klosek@us.edu.pl

 

  • Urszula Mazur

ul. Jordana 18, 40-043 Katowice, pokój 001/1, parter

32 356 90 56

urszula.mazur@us.edu.pl

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego

 

  • Agnieszka Kliś

ul. Św. Pawła 3, 40-008 Katowice, pokój 1.28, piętro I

32 359 24 11

agnieszka.w.klis@us.edu.pl

Instytut Sztuk Filmowych i Teatralnych

  • Izabela Rudzik

ul. Św. Pawła 3, 40-008 Katowice, pokój 1.32

32 359 24 04

izabela.rudzik@us.edu.pl

Szkoła Doktorska Szkoła Doktorska
  • Diana Pasek

ul. Bankowa 14, 40-007 Katowice, pokój 406, piętro I

32 359 24 72

diana.pasek@us.edu.pl

 

 

Szkoła Języka i Kultury Polskiej Szkoła Języka i Kultury Polskiej

Karolina Graboń

pl. Sejmu Śląskiego 1, 40-032 Katowice, pokój 13, parter

32 200 94 24; 663 646 717

karolina.grabon@us.edu.pl

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

Maria Okoń-Góral

ul. Bankowa 11 A, 40-007 Katowice, pokój 110

32 786 50 00

maria.okon@ciniba.edu.pl

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych
  • Anna Duda – mobilność studentów

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, pokój 141/140, piętro I

32 359 13 05

anna.duda@us.edu.pl

 

  • Maria Zaforemska – mobilność pracowników

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice, pokój 141, piętro I

32 359 13 05

maria.zaforemska@us.edu.pl

return to top