Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

search Intranet
pracownik
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Szkolenia okresowe BHP

NOWY TERMIN SZKOLENIA BHP

 

W terminie od 15 stycznia do 29 lutego 2024 r. ponownie uruchomione zostanie szkolenie okresowe BHP w formie online. Szkolenia okresowe bhp są przeznaczone dla pracowników i osób kierujących pracownikami.

Linki do szkoleń:

UWAGA: szkolenie okresowe bhp jest obowiązkowe!
Osoby, które nie wykonały szkolenia w terminie do 28 grudnia 2023 roku niezwłocznie zobowiązani są do jego wykonania.

!!! Szkoleń online nie mogą wykonywać pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych. W celu organizacji szkoleń dla tej grupy pracowników należy skontaktować się z Inspektoratem BHP i OP.

Zaświadczenia z odbytego szkolenia zostaną przekazane przez pracowników Inspektoratu BHP i OP na wydziały lub do jednostki, w której pracownik jest zatrudniony a kopie zaświadczeń będą przekazane do Działu Spraw Osobowych i Socjalnych.”

W razie problemów technicznych związanych z logowaniem do systemu prosimy o kontakt z Działem Informatycznej Obsługi Toku Studiów (e-mail: diots@us.edu.pl), a w sprawie trudności z dostępem do szkolenia – z kierownikiem Centrum Kształcenia na Odległość Pawłem Pawełczykiem (e-mail: pawel.pawelczyk@us.edu.pl, tel. 501 166 379).

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szkoleń prosimy o kontakt z pracownikami Inspektoratu BHP i OP:

  • Bożeną Golanką – kierownik Inspektoratu BHP i OP (e-mail: bozena.golanka@us.edu.pl, tel. 504 096 143)
  • Marcinem Robakiem – zastępcą kierownika Inspektoratu BHP i OP (e-mail: marcin.robak@us.edu.pl, tel. 32 359 13 43 lub 359 12 83).
szkolenie BHP (grudzień 2023) szkolenie BHP (grudzień 2023)

Szkolenia okresowe bhp są przeznaczone dla pracowników i osób kierujących pracownikami. 27 listopada 2023 r. zostanie udostępnione szkolenie w formie online.
Linki do szkoleń:

UWAGA: szkolenie okresowe bhp jest obowiązkowe i należy wykonać je w terminie od 27 listopada 2023 r. do 28 grudnia 2023 r.

Po 28 grudnia 2023 r. będą do odbioru zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenia zostaną przekazane przez pracowników Inspektoratu BHP i OP a kopie zaświadczeń będą przekazane do Działu Spraw Osobowych i Socjalnych.

 

Informacje szczegółowe:

Szkoleń online nie mogą wykonywać pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych. W celu organizacji szkoleń dla tej grupy pracowników proszę kontaktować się z Inspektoratem BHP i OP.

 

Instrukcje logowania:

 

Kontakt:

W razie problemów technicznych związanych z logowaniem do systemu proszę o kontakt z Działem Informatycznej Obsługi Toku Studiów, a w sprawie problemów z dostępem do szkolenia z Kierownikiem Centrum Kształcenia na Odległość Panem Pawłem Pawełczykiem, e-mail: pawel.pawelczyk@us.edu.pl, tel. 501 166 379.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szkoleń proszę o kontakt z pracownikami Inspektoratu BHP i OP:

  • Bożena Golanka – kierownik Inspektoratu BHP i OP, e-mail: bozena.golanka@us.edu.pl tel. 504 096 143
  • Marcin Robak – zastępca kierownika Inspektoratu BHP i OP, e-mail: marcin.robak@us.edu.pl, tel. 32/ 359 1343 lub 359 1283
return to top