search Intranet
pracownik

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów - 11 kwietnia 2024 r.

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów, które odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2024 r. o godz. 13.00 w sali 1.20 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Planowany porządek posiedzenia:

1. Komunikaty Prorektorki ds. kształcenia i studentów.
  2. Opiniowanie projektu nowego Regulaminu Studiów w Uniwersytecie Śląskim.
  3. Podjęcie Uchwały Komisji kształcenia i studentów określającej przesłanki uzyskania dyplomu z wyróżnieniem.
  4. Opinia do wniosku w sprawie ustalenia programu studiów dla nowego kierunku studiów – interdyscyplinarne studia humanistyczne nad środowiskiem, studia stacjonarne I stopnia.
  5. Opinie do wniosków w sprawie modyfikacji programów studiów:
    1. Pedagogika (WNS) – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia – od cyklu dydaktycznego 2024/2025;
    2. Turystyka, studia stacjonarne II stopnia – od cyklu dydaktycznego 2023/2024;
    3. Teologia, specjalność pastoralna, studia stacjonarne jednolite magisterskie – od cyklu dydaktycznego 2023/2024.
  6. Wolne wnioski.