search Intranet
pracownik

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów - 13 kwietnia 2022 r.

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów, które odbędzie się w środę 13 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00  Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.

Porządek posiedzenia.

1. Komunikaty Prorektor ds. kształcenia i studentów;
  2. Koncepcja ujednolicenia od roku akad. 2023/2024 kryteriów i zasad rekrutacji na studia w ramach danego wydziału;
  3. Opina do projektu organizacji roku akademickiego 2022/2023;
  4. Opiniowanie programu studiów podyplomowych „Podyplomowe Studia Logopedyczne specjalność: logopedia – przygotowanie do wykonywania zawodu logopedy”
  5. Opiniowanie programu studiów podyplomowych „Podyplomowe Studia Logopedyczne specjalność: logopedia – przygotowanie do wykonywania zawodu logopedy i nauczyciela logopedy”;
  6. Opiniowanie programu studiów podyplomowych Tokenizacja i automatyzacja procesów w gospodarce cyfrowej. Aspekty prawne, technologiczne i zarządcze”.
  7. Opiniowanie modyfikacji programów studiów:
  1. Wolne wnioski.