search Intranet
pracownik

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów - 22 czerwca 2023 r.

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca 2023 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Planowany porządek posiedzenia:

1. Opiniowanie wniosków dotyczących awansu na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych.

2. Opinia do wniosku w sprawie ustalenia programu studiów dla nowego poziomu studiów: Aquamatyka – interdyscyplinarne gospodarowanie środowiskami wodnymi – studia stacjonarne I stopnia.

3. Opinia do wniosku w sprawie ustalenia programu studiów dla nowego poziomu studiów: Indywidualne studia nauczycielskie – studia stacjonarne II stopnia.

4. Opinie do wniosków w sprawie modyfikacji programów studiów od cyklu dydaktycznego 2023/2024:

1. biologia – studia stacjonarne I stopnia
  2. biotechnologia – studia stacjonarne I stopnia
  3. ochrona środowiska – studia stacjonarne I stopnia
  4. fizyka medyczna – studia stacjonarne I stopnia
  5. inżynieria biomedyczna – studia stacjonarne I stopnia
  6. matematyka – studia stacjonarne I stopnia
  7. matematyka – studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia
  8. doradztwo polityczne i publiczne – studia stacjonarne I stopnia
  9. dziennikarstwo i komunikacja społeczna – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
  10. politologia – studia stacjonarne I stopnia
  11. edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej – studia stacjonarne I stopnia