search Intranet
pracownik

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów - 7 marca 2024 r.

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów, które odbędzie się w czwartek 7 marca 2024 r. o godz. 13.00 w sali 1.20 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Planowany porządek posiedzenia:

1. Komunikaty Prorektorki ds. kształcenia i studentów.
  2. Uchwała w sprawie przyjęcia sprawozdania z Oceny jakości kształcenia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach za rok akademicki 2022/2023.
  3. Podjęcie Uchwały Komisji kształcenia i studentów określającej przesłanki uzyskania dyplomu z wyróżnieniem.
  4. Informacja na temat Zarządzenia Rektora w sprawie nostryfikacji dyplomów ukończenia studiów za granicą oraz potwierdzania ukończenia studiów na określonym poziomie w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
  5. Wdrożenie procedury elektronicznego zatwierdzania kart okresowych osiągnięć studenta (KOOS).
  6. Wolne wnioski.