search Intranet
pracownik

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów - 17 czerwca 2024 r.

Posiedzenie Komisji ds. kształcenia i studentów odbędzie się w czwartek 17 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 w sali 1.20 w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Planowany porządek posiedzenia:

1. Komunikaty Prorektorki ds. kształcenia i studentów.
  2. Opinia do projektu uchwały w sprawie warunków i trybu rekrutacji na I rok studiów w Uniwersytecie Śląskim w roku akademickim 2025/2026.
  3. Opinie do wniosków w sprawie modyfikacji programów studiów dla cyklu dydaktycznego 2024/2025:
    1. filologia klasyczna – studia stacjonarne I stopnia
    2. informacja naukowa i bibliotekoznawstwo – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
    3. geografia – studia stacjonarne I stopnia
    4. geologia – studia stacjonarne I stopnia
    5. geologia stosowana – studia stacjonarne I stopnia
    6. bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
    7. międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji – studia stacjonarne I stopnia
    8. międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji – studia stacjonarne II stopnia (w języku polskim oraz w języku angielskim)
    9. chemia – studia stacjonarne II stopnia
    10. technologia chemiczna – studia stacjonarne I stopnia
    11. informatyka – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
    12. matematyka – studia stacjonarne I stopnia
    13. matematyka – studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia
    14. administracja – studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia
    15. administracja – studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia
    16. przedsiębiorczość – studia stacjonarne I stopnia
    17. edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych – studia stacjonarne I stopnia
    18. grafika – studia stacjonarne jednolite magisterskie
  4. Opinie do wniosków w sprawie modyfikacji programów studiów od cyklu dydaktycznego 2023/2024:
    1. biologia – studia stacjonarne II stopnia
  5. Opinie do wniosków w sprawie modyfikacji programów studiów od cyklu dydaktycznego 2025/2026:
    1. aquamatyka – interdyscyplinarne gospodarowanie środowiskami wodnymi – studia stacjonarne II stopnia (w języku angielskim)
  6. Uchwała Senatu UŚ w sprawie ujednolicenia w programach studiów opisów modułów z Ogólnoakademickiej Oferty Dydaktycznej.
  7. Wolne wnioski.